Naši
řečníci

Martin Hosták

Generální manažer, Berani Zlín

Zapojení nového člena do týmu

Martin Hosták je bývalý český hokejový útočník. Působil i jako hlavní trenér klubu HC Hradec Králové, kde byl také členem vedení. Do roku 2017 spolu-komentoval hokejová utkání pro Českou televizi. V roce 2017 přijal nabídku a zastává post generálního manažera klubu Berani Zlín.

Manažerská rozhledna 2020 řečníci

Jiřina Rozsypalová

dlouholetá ředitelka HR, Baťa

Legendární Baťovo kolečko

Vystudovala sociologii se specializací na sociologii lidských sídel a andragogiku na Filosofické fakultě University Karlovy v Praze.  Pracovala ve Svitu n.p. v tehdejším Gottwaldově na oddělení psychologie, sociologie a sociálního plánování. V roce 1991 byla oslovena zástupci firmy Baťa začala pracovat na pozici vedoucí výchovy a firemního vzdělávání. Od roku 1996 pak v této firmě pracovala deset let na pozici personální ředitelky. Zároveň šest let externě učila na UTB Fakultě multimediálních komunikací. Byla starostkou v obci Tučapy.

Petr Michálek

Ředitel Městského divadla Zlín

Budování uměleckého souboru v regionálním divadle

Petr Michálek je od roku 2010 ředitelem Zlínského divadla. Předtím byl 6 let ředitelem Městského divadla Děčín. Současně je také zastupitelem ve Zlíně za stranu STAN. Je to dramatik, režisér a sportovec. V roce 2019 zaběhl maraton.

Lenka Galetková

Vedoucí HR, RPC Promens

Jak zážitkově představit firemní hodnoty

Lenka Galetková pracuje pro společnost Promens a.s. od roku 2017 jako vedoucí HR a členka managementu firmy. Vystudovala Sociální management se zaměřením na lidský kapitál a této oblasti se věnuje již 15 let. Má zkušenosti i z práce pro mezinárodní korporace.

Robert Zatloukal

Ředitel RPC Promens

Jak zážitkově představit firemní hodnoty

Robert Zatloukal je přes 20 ředitelem společnosti Promens a.s. Ve společnosti začínal jako spoluvlastník. Říká, že klíčovým prvkem konkurenceschopnosti podniku je firemní kultura. Podle něj je možné mít v práci dobré vztahy a spokojené zaměstnance a zároveň dosahovat dlouhodobě výborných výsledků.

Martin Běhal

Co-Founder of NEXTERA

Využití virtuální a rozšířené reality pro vzdělávání zaměstnanců

Martin Běhal je technologický nadšenec a inovátor. 5 let působil v základním i aplikovaném výzkumu. Má 7 let zkušeností v oblasti výrobních firem.
Ve společnosti NEXTERA zodpovídá za vedení projektů pro Industry 4.0 a zavádění nových technologií. Baví ho být na místech, kde se věda a nové technologie setkávají s realitou každodenní praxe.

Barbora Riedl Černíková

Ředitelka, SHL Talent Assessment s.r.o.

Jakou roli hraje osobnost člověka v jeho rozvoji

Vystudovala psychologii a v rámci doktorandského studia se věnuje tématu vyhoření. Od roku 2012 se pohybuje v konzultantských organizacích – ve společnosti Deloitte zastávala manažerskou roli v oblasti vzdělávání a rozvoje. Zabývá se aplikaci psychodiagnostických nástrojů do HR praxe, a to jak v oblasti náboru, tak i rozvoje a hodnocení zaměstnanců.